0534 720 66 66
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Merak ettiğiniz tüm sorulara buradan ulaşabilirsiniz.
Evlere servise geliyor musunuz?
Evet Denizli içi evlere servise gelmekteyiz.
Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz
Nakit, banka havalesi ve kredi kartı ile ödeme kabul ediyoruz. Detaylı bilgi için 0 534 720 66 66 numaradan bilgi alabilirsiniz?
Televizyonumuzda sinyal yok veya yetersiz, Lütfen kabloyu kontrol ediniz uyarısı veriyor.
Eğer fırtınalı, yağmurlu veya kar yağışlı bir hava değilse, çanak antenden receiver uydu alıcısına gelen kablodan, lnb çıkışlarının veya merkezi uydu santralinin çıkışının bozulmasından, Diseqc veya televizyonunuzun fabrika ayarlarına dönüp eski türksat 3a üzerinden yayın yapan televizyon kanallarına geri dönmesinden kaynaklanıyor olabilmesidir. Fırtına, yağmur ve karlı havalarda bu arıza olasılıkları genel anlamda çanak antenlerin veya kablonun arızalanmış olabilmesi ihtimalini güçlendirmektedir.
Hangi cihazları tamir ediyorsunuz?
Profesyonel teknik servis olarak marka/model ayırt etmeksizin arızalı olan bütün televizyonlarınızı tamir ediyoruz.
Garantili onarım yapıyor musunuz?
Bazı parçaların değişiminde, cihazın marka/modeline ve hasar durumuna göre belirli süreler dahilinde garanti verilmektedir. Garanti süresi ve şartları için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası ve alarm kurum fiyatları nelerdir?
Güvenlik kamerası ve alarm için ön keşif yapılması gereklidir. Kullanılacak parçalar ve kablo miktarı hesaplanır. İstediğiniz kaliteye ve miktara göre fiyat teklifleri çıkarılır, size uygun olanı seçebilirsiniz.
Kapıdan alıp kapıya teslim tamir nedir?
Bozulan cihazlarınız için bize ulaşmanız yeterli.Bulunduğunuz konuma gelelim sorunlu cihazınızı alıp arıza tespitini yapalım. Sizi arıza ve fiyat konusunda bilgilendirelim, eğer onaylarsanız en kısa sürede tamir edelim. Tekrar bulunduğunuz konuma getirelim. Yerinizden ayrılmadan cihazınız tamir edilmiş olsun.