0534 720 66 66
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 

Denizli Tamirci

 

Misyonumuz

  • Uygun Fiyat
  • Kaliteli Hizmet
  • Zamanında Hizmet Teslimi
  • Güvenilirlik

Hakkımızda

Denizli’de faaliyet gösteren firmamız sektör içerisinde sunduğu hizmet kalitesi ile ön planda yer almakta ve tüm hizmetini alanında uzman kadrosu ile sunmaktadır. Firmamız tamir ve bakım çalışmalarında en yeni teknolojik alt yapıyı kullanıyor ve ilgili arızaların kısa sürede sonuçlandırılmasını sağlıyor. Özellikle de uydu tamiri konusunda arızanın tespit edilmesi ve daha sonra onarım işlemi titizlik içerisinde yürütülüyor.  Denizli uydu tamiri tüm marka ve modeller için geçerlidir. İlgili arızalar konusunda tecrübeli olan firmamız ilgili arızanın giderilmesi hizmeti sunar. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde destek alabilirsiniz.

Hizmet İçerikleri

Firmamız uydu tamirinin yanı sıra televizyon onarım ve bakım konusunda da yardımcı olmaktadır. Marka ve model fark etmeksizin güvenilir bir şekilde işlem yapılmasına imkan sağlıyor. Televizyonlarınızın uzun süreli kullanılması için gerekli olan bakımın belirli periyotlarda yapılması daha sağlıklı sonuç alınmasına imkan sunacaktır.

Kamera tamiri ve bakımı ile de yardımcı olan firmamız güvenliğinizin maksimum seviyede bulunmasına destek sağlıyor. Hizmet almak için kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve adres bilgilerinizi paylaşarak profesyonel bir şekilde destek alabilirsiniz. Uzman personel adresinize gelir ve ilgili ürünü inceleyerek arızası hakkında sizi bilgilendirir. Arıza tespit sonrası onarım işlemi yerinde yapılır. Eğer yerinde onarım mümkün değil ise servisimize getirilen ürün burada tamir edilir. Tamir işlemi sonrası da çalışır bir şekilde size teslim edilir. Tüm bu aşamalar müşteri odaklı sunulur.

Onarım ve bakım sonrası ilgili cihazları nasıl kullanmanız gerektiği konusunda firmamız bilgi verir. Bu sayede daha uzun süreli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Kamera sistemlerinin doğru çalışıyor olması ilgili alanın korunmasına imkan sunar. Bunun için hızlı sonuç alınması adına ilgili arızaların doğru bir şekilde tespitinin yapılması ve buna bağlı olarak da onarımın doğru sunulması gerekir.

Kurumsal Hizmet Memnun Müşteri

Firmamız yaptığı tüm çalışmaları kurumsal olarak sunuyor. Buda daha iyi bir sonuç almanıza imkan sağlıyor. Müşteri memnuniyet ilkesini de benimseyen firmamız kurulduğu günden itibaren en yeni teknik donanımla hizmet veriyor. Sizde bu hizmet içeriğinden yararlanarak en iyi sonuçları alabilirsiniz.